Ürün kodu :IL/P-02E

Fiyat:

Ürün Özellikleri:

WA123M nem tayin cihazı üzerindeki dairesel halojen lamba ve reflektörler, hızlı ısıtma sağlararak ölçüm süresini kısaltır. İyi tasarlanmış kurutma bölümü, olağanüstü tekrarlanabilirlik ile kesin sonuç elde etmek için güvenli ısıtma sağlar.
– Bu nem tayin cihazı ile force manyetik (elektro-magnetic) tartım sistemi sayesinde hızlı ölçüm ve tekrarlanabilirliğin yüksek olması sağlanmıştır.
– Nem tayin cihazının menüsünde programlanabilir 40 kullanıcı metodu bulunmaktadır.
– Hafızasına aldığı 1000 numune sonucunu kaydetmesi sayesinde sonuçlar her zaman elinizin altında olmasını sağlayacaktır.
– Cihazın özelliklerinden biri olan parola koruması; hafızada ki ölçümlerin ve metod parametrelerinin değiştirilmesine yetkisiz erişimi önler, böylece güvenliğini sağlar.
– 4 kullanıcı kimliğine sahip, son derece esnek, kullanıcı tarafından yapılandırılabilir baskı formatı, GLP/ ISO düzenlemelerine uygun olarak tasarlanmıştır. Bu sayede nem tayininin hangi programda, ne zaman ve kim tarafından yapıldığını belirlemeye yardımcı olur.
– Standart USB ve RS232 portları sayesinde, verilerinizi PC’ nize rahatça aktarabilir ve orada çalışmaya devam edebilirsiniz.
– Her metod için; kullanıcı başlatma seçeneği, Stabilite sonrasında çalışma ve gecikmeli çalışma olarak programlandırma yapılabilmektedir.
– Menüsünde 6 farklı kullanıcı dili seçimi mevcuttur. Kullanılan dil İngilizce’ dir.

Kategoriler:

Açıklama

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.