Ürün kodu :İ/H-65

Fiyat:

Ürün Özellikleri:

Standards: ASTM A615,A615M

Bu cihaz betonarme çelik çubuklar üzerinde bükme testlerini gerçekleştirmek için dizayn edilmiştir.

Test 180 ° barda bükme veya 90 ° aynı viraj ve daha sonra eğer en az 20 ° düzeltmek için oluşur.

Bu bükme makinesi üzerinde sabit ilgili yük pistonlu bir silindir olan bir ışın destekleyen sağlam bir çerçeve oluşur, hız piston için ayarlayıcı, yön kontrol valfı, maksimum ile komple bir hidrolik hücrenin aktive ediliyor. basınç valfi, kontrol göstergesi.

Bütün toz her bileşen ve olası tehlikelere karşı operatörü korumak için kasalı olup. Bir küçük kase çelik çubuk bükülmüş kiriş altında monte edilmiştir.

İki zıt silindirleri kiriş üzerine monte edilmiştir. Kolayca 5 ve 40 mm arasında çapa sahip çubukları ile ilgili standartlarına uygun olması için mesafe ayarlanabilir.

Tespit ve itme silindirin üstüne mandrelleri değişen kolay ve pratik ve operatöre aynı mükemmel bir değişebilirlik verir. Bir cihaz ilgili silindirler ve zıt milinden test altındaki bar kilit açma engeller

Her iki bükülme ve staightening işlemi sırasında.

40 mm Ø kadar makine çubuklarını kabul eder. ve sırasıyla Ø mm olan, silindirlerin iki dizi ile birlikte verilir. 50 ve 100. miller, mandrel sahipleri ve parantez standart arz dahil değildir ve ayrıca sipariş edilmesi gerekir.

 

ÖZELLİKLERİ:

– Max. Piston yükü: 16 kN

– Max. strok: 550 mm

– 6 mm / s 0’dan ayarlanabilir Piston hızı

– Güç kaynağı: 230V 50 Hz 1500W 1PH

– Boyutlar: mm 1540x800xh 1300

– Ağırlık: 350 kg

Kategoriler:

Açıklama

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.