Ürün kodu :İ/T-114

Fiyat:

Ürün Özellikleri:

(Bitki örtüsü kaplı alanlarda durumunda) granül bileşimi, humus içeriği, nem ve kapsama derecesi ve köklerin yoğunluğu: Toprağın kayma dayanımı ya da stres gibi örneğin gibi farklı toprak özelliklerine bağlıdır. bir kuyu ya da bir numunede altındaki, (örneğin, bir spor arazi) yüzeyi üzerinde, örneğin bir profil çukura tabakalarında kesme gerilimi belirlemek amacıyla, farklı kesme stresi metre geliştirilmiştir.

O alan muayene kanat test bir toprak üzerinde gösterebileceği maksimum kesme kuvvetini belirlemek için kullanılabilir. (Yüzey üzerinde, profil çukurları veya deliklerin altında) ve aynı zamanda (numune üzerine) laboratuvarda bu alanda ölçüm mümkündür.

 

ölçülen kayma gerilmesi açıkça okunabilir ölçek halkası üzerinde okunabilir. Yumuşak topraklarda önce bir kuyu için gerekli değildir. uzatma çubukları sürtünmeyi belirlemek için bir kukla kanadı bu durumlarda kullanılabilir.

 

Bir tarla kontrol pervane test cihazı, üç kanatların (x 32 16 x 40 20 ve 25,4 x 50,8 mm) ve bir kukla kanatlı, çeşitli uzatma çubuklar, somun anahtarları ve sağlam bir taşıma çantası ile komple: standart set diğer öğeler arasında içerir.

Kategoriler:

Açıklama

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.